Pliki TAAL Drugi patent na technologię Bitcoin SV

Bitcoin SV spada po tym, jak Craig Wright nie udowodni swojej własności kluczy prywatnych
TAAL Distributed Information Technolgies, Inc., opisana własnoręcznie „kanadyjska firma technologiczna wiodąca w zarządzaniu i bezpieczeństwie informacji opartych na łańcuchach blokowych w skali przedsiębiorstwa poprzez Bitcoin SV i inne platformy cyfrowe oparte na SHA-256“, złożyła drugi patent na budowę inteligentnych umów w sieci łańcuchów blokowych Bitcoin SV, zgodnie z komunikatem prasowym.

Dokładniej rzecz biorąc, zostanie ona zbudowana w oparciu o technologię warstwy 1, którą grupa właśnie nabyła. Komunikat prasowy rozbija je:

„Tokeny warstwy 1 są weryfikowane przez komputery działające bezpośrednio w sieci blockchain, w przeciwieństwie do bardziej popularnych systemów tokenowych warstwy 2, które wymagają oddzielnych serwerów protokołu warstwy 2. Przetwarzanie transakcji bezpośrednio w sieci jest synergiczne z wizją i planem działania firmy TAAL w zakresie przetwarzania transakcji w łańcuchu blokowym, ponieważ pozwala na różne sposoby tworzenia większej liczby transakcji, a tym samym ułatwia rozwój rynku opłat dostępnych dla TAAL. Rynek opłat stanowi ważny filar strategii przychodów firmy TAAL“.

Częścią rozumowania grupy jest to, że Bitcoin SV jest łatwo skalowalny. This has been proven by the platform’s stress test network, and is „unequaled“ by other blockchain networks, the release notes.

Mówiąc w tej sprawie jest Jerry Chan, dyrektor generalny TAAL, który powiedział:

„Jesteśmy dumni, że możemy być zaangażowani w dostarczanie tej przełomowej inicjatywy na rynek i cieszymy się na współpracę z naszymi klientami korporacyjnymi i partnerami rozwojowymi w celu rozszerzenia ekosystemu inteligentnej technologii kontraktowej na platformie Bitcoin SV“.